Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kontakt


Kansli

Tony Christensen Tel: 0723-54 04 54 Mail: tony.christensen@falcons.se

(Kansliet har telefontid mellan 08.00-12.00 på vardagar)


Arrangemangsgruppen

Lotta Henriksson Tel: 0709-42 15 32 Mail: lottahenriksson@live.se

Maria Zellén Tel: 0730-62 73 71 Mail: zellen@hveen.se


Marknadsgruppen

Madeleine Leiding Tel: 073-3698727 Mail: marknad@falcons.se


Ekonomi

Hans Raita Tel: 0708-15 64 31 Mail: hanserikraita@gmail.com


Domargruppen

Vakant (hör gärna av dig om du är intresserad av detta uppdrag)


Herrkommittén 

Petri Manu (Ordförande) Tel: 0703-837383 Mail: petrimanu@hotmail.com

Christian Persson Tel: 0731-824027 Mail: manos_chp@hotmail.com

Rickard Jacobsen Tel: 0731-792230 Mail: jacobsen_rickard@hotmail.com

Pontus Nielsen Tel: 0766-324131 Mail: pontus.nielsen@sstnet.se
Jakob Ohlsson Tel: 0702-655016 Mail: jaoh01@handelsbanken.se


Damkommittén

Patrick Holmgren Tel: 070-935 81 95 Mail: patrick.holmgren@afbostader.se

Sven Maude Tel: 0768-777996 Mail: sven.maude72@gmail.com


Ungdomskommittén

Fredrik Zellén Tel: 0702-749299 Mail: zellen@hveen.se


Tränare/Ledare

Kontaktuppgifter till alla våra ledare finns under respektive lags sida.


Styrelse

För styrelse och valberedning se "Klubben/Styrelsen".

 
Sponsorer